Bez niespodzianek… 8 bramek Biniendy

0
2914

9 kolejka nie przyniosła żadnej niespodzianki. W rozegranych pięciu spotkaniach kibice zobaczyli 47 bramek co daje imponująca średnią 9,4 bramki na mecz. Niestety mecz pomiędzy Red Bull Power Cielądz nie odbył się. Drużyna z Inowłodza nie dojechała na mecz. Pierwszy mecz rozpoczął się minutą ciszy upamiętniającą tragicznie zmarłego Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. W związku z trwającą żałobą narodową w dniu dzisiejszym mecze zostały rozegrane bez oprawy muzycznej.

Faworyci zwyciężyli w meczu z Generali Team, choć łatwo im to nie przyszło. Dość mocno postawiła się drużyna GT ale to było za mało na Faworytów.

W kolejnym meczu lider rozgrywek Zawady nie dały żadnych szans Młodzikom pokonując ich 14 do 1. Aż 8 bramek zdobył Mateusz Binienda i z 22 bramkami prowadzi w klasyfikacji strzelców.

Wynikiem remisowym zakończyły się małe derby pomiędzy Sadykierzem i Wiechnowicami. Drużyna z Sadykierza nie potrafiła utrzymać przewagi w meczu i ostatecznie Wiechnowice doprowadziły do remisu.

Mega Med utrzymuje swoją formę strzelecką. Wicelider rozgrywek w dniu dzisiejszym rozbił kolejną drużynę – Zjednoczonych 11 do 0.

W ostatnim meczu Struga Personal pokonała Mistrzów 7 do 3. Tym zwycięstwem Struga Personal przedłuża swoje szanse na mistrzostwo ligi. Choć zadanie trudne bo w dwóch ostatnich meczach spotkają się z liderem i wiceliderem rozgrywek. 25 stycznia z Zawadami a 8 lutego z Mega Med.

Za tydzień kolejne emocje. Na pierwszy plan wysuwają się dwa pojedynki Mega Med – Red Bull Power Cielądz oraz Zawady – Struga Personal. Po tej kolejce czeka nas przerwa do 8 lutego gdzie ostatnia kolejka wyłoni nie tylko zwycięzcę IV edycji RLPNH, ale i 8 drużyn, które następnego dnia 9 lutego od godz. 15.00 będą walczyć o Puchar Ligi.

Wyniki IX kolejki

FAWORYCI – GENERALI TEAM 3:0 (1:0)
M. Jeleń, Kozłowski, Turek

ZAWADY – MŁODZIKI 14:1 (6:1)
Binienda 8, Raczyński 2, R. Kobacki, Latosek, Wolski, P. Zawada – Lechowski

SADYKIERZ – WIECHNOWICE 4:4 (2:1)
Szporak 2, Wożniak 2 – Maciejewski 2, Dzierżek, Woźniak

RED BULL POWER CIELĄDZ – INOWŁÓDZ 3:0 walkower
Inowłódz nie dojechał na mecz

MEGA MED. – ZJEDNOCZENI 11:0 (6:0)
Stasiewicz 5, P. Bednarek 2, K. Jakubczak 2, R. Bednarek, Sadowski

STRUGA PERSONAL – MISTRZOWIE 7:3 (3:2)
Bramki: Żerek 3, Kubiak 3, Kwaśniak – T. Anteczek 2, P. Anteczek

Źródło: Facebook Rzeczycka Liga Halowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!