Konkurs do wygrania książka ”Cztery pory roku na wsi” pani Genowefy Kosiackiej-Bąk

0
1985

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania najnowsze wydawnictwo pani Genowefy Kosiackiej-Bąk ”Cztery pory roku na wsi”, które współfinansowane było ze środków Gminnego Ośrodka Kultury w Rzeczycy i Muzeum Ziemi Rawskiej w Rawie Mazowieckiej. Pytanie konkursowe brzmi:

Ile książek wydała do tej pory pani Genowefa Kosiacka-Bąk?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy gokrzeczyca@o2.pl w terminie do 10 grudnia. Pierwsze 10 osób z poprawnymi odpowiedziami otrzyma od nas pod choinkę najnowsze dzieło Pani Genowefy wraz z autografem.

Zachęcamy również do udostępniania postu, by jak najwięcej osób dowiedziało się o konkursie.

Zapraszamy do wysłuchania pierwszej części rozmowy z Genowefą Kosiacką-Bąk – twórczynią ludową z Rzeczycy, autorką wydanej latem tego roku książki ”Cztery pory roku na wsi”. Najnowsza publikacja pisarki z Rzeczycy to barwny opis zwyczajów, obrzędów i tradycji wiejskich z ukłonem w stronę natury. Poetka ukazuje życie na wsi, które jest mocno zdeterminowane rodzajami prac polowych uzależnionych od pory roku i warunków pogodowych oraz świąt nakazanych. Podobnie jak w poprzednich wydawnictwach ukazany przez Autorkę temat dawnej polskiej wsi podczas różnych pór roku to wyraz chęci powrotu do tamtych czasów, czasów do których zabiera nas nasza Rzeczycka Poetka poprzez piękną literacką twórczość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!