Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rzeczyca

0
2736

Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rzeczyca

Opublikowany przez Format3A na 21 stycznia 2018

21 stycznia w rzeczyckiej hali sportowej odbył się Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Halowej chłopców z rocznika 2008 o Puchar Wójta Gminy Rzeczyca. Organizatorem Turnieju był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Wilk Rzeczyca.
W turnieju udział wzięło 10 drużyn – 110 młodych piłkarzy. Do Rzeczycy przyjechały drużyny: KS Ceramika Opoczno, UKS Concordia Piotrków Trybunalski, IKS Inowłódz (2 drużyny), LKS Mniszków, Skalnik Sulejów, Szczerbiec Wolbórz, Relax Czerniewice. Zespół gospodarzy reprezentowały dwie drużyny LUKS Wilk Rzeczyca 2008 i LUKS Wilk Rzeczyca 2009.
O godz. 10.45 Przewodniczący Rady Gminy Rzeczyca Pan Leszek Kosiacki oficjalnie otworzył Turniej. Od godz. 11.00 rozpoczęły się rozgrywki w dwóch grupach.
W grupie A, komplet zwycięstw odniósł LKS Mniszków. W grupie B walka o 1 miejsce trwała do ostatniej kolejki, pomiędzy zespołami: Ceramika Opoczno oraz Skalnik Sulejów. Mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem bezbramkowym i z pierwszego miejsca do półfinału awansowała drużyna Ceramiki Opoczno.
W meczach półfinałowych górą okazały się drużyny Ceramiki Opoczno (1:0 z Concordią Piotrków) i Skalnika Sulejów (1:0 z LKS Mniszków).
Następnie w zależności od miejsca w grupie, drużyny rywalizowały już o konkretną pozycję w turnieju. O zwycięstwie w meczu finałowym pomiędzy Ceramiką Opoczno a Skalnikiem Sulejów (w meczu 0:0) decydowały rzuty karne. Lepsi okazali się zawodnicy z Opoczna wygrywając w rzutach karnych 2:1.

Klasyfikacja końcowa
1. Ceramika Opoczno
2. Skalnik Sulejów
3. Concordia Piotrków Trybunalski
4. LKS Mniszkow
5. IKS Inowłódz I
6. Relax Czerniewice
7. LUKS WILK Rzeczyca 2008
8. Szczerbiec Wolbórz
9. IKS Inowłódz II
10. LUKS WILK Rzeczyca 2009

Po meczu finałowym Wójt Gminy Rzeczyca Pan Marek Kaźmierczyk z Przewodniczącym Rady Gminy Rzeczyca Panem Leszkiem Kosiackim udekorowali wszystkich zawodników medalami oraz wręczyli puchary i dyplomy wszystkim drużynom. Każdy z zawodników otrzymał także pamiątkowe zdjęcie swojej drużyny. Następnie wręczono nagrody indywidualne.
Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Oliwier Pyzia (Skalnik Sulejów).
Najlepszym bramkarzem Maciej Cieślik (Concordia Piotrków Trybunalski),
Królem Strzelców Paweł Berus (Ceramika Opoczno).
Trenerzy wybrali także najlepszych zawodników z poszczególnych drużyn:
Ceramika Opoczno – Oskar Leśniewski
Concordia Piotrków Trybunalski – Dawid Cisowski
IKS Inowłódz I – Jakub Wąsak
IKS Inowłódz II – Kacper Konewka
LKS Mniszków – Bartłomiej Witkowski
Skalnik Sulejów – Mateusz Sarlej
Szczerbiec Wolbórz – Bartosz Łaski
Relax Czerniewice – Filip Rybak
LUKS WILK Rzeczyca 2008 – Bartłomiej Niemirski
LUKS WILK Rzeczyca 2009 – Fabian Szewczyk
W Noworocznym Turnieju Halowej Piłki Nożnej chłopców z rocznika 2008 o Puchar Wójta Gminy Rzeczyca rozegrano 27 spotkań, w których strzelono 61 bramek. Licznie zgromadzona publiczność obejrzała wiele emocjonujących meczy. Największym sukcesem był uśmiech i radość wszystkich dzieci bez względu na zajęte miejsce w Turnieju.
Wielkie słowa podziękowania należą się zarządowi LUKS Wilk Rzeczyca oraz rodzicom, którzy perfekcyjnie przygotowali Turniej, jak również sponsorom, którzy wsparli organizację imprezy.

Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rzeczyca i zaczynamy zabawę

Opublikowany przez Format3A na 21 stycznia 2018

Tekst: Facebook – LUKS WILK Rzeczyca

Filmy dzięki uprzejmości portalu: Format3A

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!