O KROK OD NIESPODZIANKI… „13” MEGA MEDU….

0
1761

42 bramki obejrzeli kibice w ostatniej w tym roku kolejce Rzeczyckiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Nadal niepokonaną drużyną pozostają Zawady. Bez punktu jak na razie tylko drużyna Młodzików.

W pierwszym meczy spotkały się drużyny Red Bull Power Cielądz oraz Mistrzowie. Wyrównana gra był tylko w pierwszej połowie, po przerwie to drużyna z Cielądza zagrała lepiej a przede wszystkim skuteczniej i dopisuje sobie 3 punkty.

Zjednoczeni mogli sprawić dużą niespodziankę w meczu ze Struga Personal. Wynik bezbramkowy utrzymywał się do 24 minuty meczu. Wtedy to Damian Kwaśniak zdobył bramkę dla Strugi. Jak się później okazało było to trafienie na wagę 3 punktów.

Faworyci nie dali żadnych szans drużynie z Inowłodza strzelając 7 bramek a tracąc tylko dwie. Hattrickiem w tym meczu popisał się Damian Kozłowski.

Mega Med to drużyna, która w obecnej edycji strzeliła najwięcej bramek. Tym razem okazali się bezlitośni dla drużyny Młodziki strzelając im 13 bramek. Tym sposobem Mega Med awansował o jedno „oczko” w tabeli i zajmuje 2 miejsce. Młodziki jak na razie nie zdobyły jeszcze punktu w rozgrywkach.

Niespodziewanie, choć zasłużenie z przebiegu meczu 3 punkty zdobyła drużyna Generali Team w pojedynku z Sadykierzem. Faworytem meczu była drużyna z Sadykierza ale na boisku lepsi okazali się piłkarze Generali Team.

Przed meczem Zawady – Wiechnowice wszyscy zastanawiali się czy Wiechnowice sprawią kolejną niespodziankę pokonując lidera – tym razem Zawady. Niespodzianki jednak nie było i Wiechnowice musiały uznać wyższość Zawad, które zwyciężając 6 do 1 obroniły tytuł lidera rozgrywek.

Rozgrywki Rzeczyckiej Ligi Piłki Nożnej Halowej wkraczają w decydującą fazę. Do rozegrania pozostało 5 kolejek a szanse na mistrzostwo ma 5 drużyn.

Wyniki 6 kolejki

RED BULL POWER CIELĄDZ – MISTRZOWIE 4:2 (1:1)
Ciesielski, Głębocki, D. Skoneczny, M. Skoneczny – Burchart, Doniza

STRUGA PERSONAL – ZJEDNOCZENI 1:0 (0:0)
Kwaśniak

FAWORYCI – INOWŁÓDZ 7:2 (3:0)
Kozłowski 3, D. Jeleń, A. Karwat, samobójcze 2 – Stańczyk 2

MEGA MED – MŁODZIKI 13:3 (4:2)
Białek 3, K. Jakubczak 3, Leszczuk 3, Kowalczyk 2, R. Bednarek, Zając – Wojtkiewicz, Korecki, Rydz

SADYKIERZ – GENERALI TEAM 0:3 (0:2)
Kacprzak, Kościecha, Michał Kośka

ZAWADY – WIECHNOWICE 6:1 (3:0)
Bramki: Binienda 3, R. Kobacki, Latosek, A. Zawada – Woźniak

Źródło:Facebook Rzeczycka Liga Halowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!