Rzeczycka Liga Halowa – rozpoczęta

0
2177

Za nami pierwsza kolejka Rzeczyckiej Ligi Piłki Nożnej Halowej, która przyniosła 45 bramek.

Pierwszym liderem został Mistrz Ligi Halowej drużyna Struga Personal, gładko pokonując beniaminka rozgrywek zespół Młodziki 13 do 0. Prawdziwy koncert strzelecki dał Piotr Żerek zdobywając 7 bramek.

Mecz Sadykierza z Inowłodzem poprzedziła minuta ciszy upamiętniająca tragicznie zmarłego Marka Jelenia – zawodnika Inowłodza, który uczestniczył w trzech poprzednich edycjach. W meczu lepsi okazali się piłkarze Sadykierza pokonując Inowłódz 3 do 0.

Zawady bez problemu poradziły sobie z kolejnym beniaminkiem drużyną Generali Team, choć do przerwy remisowali tylko 1:1. Po przerwie jednak pokazali swoją wyższość aplikując rywalom 6 bramek.

Nie dużo zabrakło drużynie Wiechnowice żeby sprawić niespodziankę w meczu z Mega Med Ostatecznie wygrała drużyna Mega Med 4:3

Red Bull Power Cielądz pokonał drużynę Zjednoczonych 5:1, choć po pierwszej wyrównanej połowie prowadzili tylko 1 do 0. Jednak druga połowa zdecydowanie należała do zawodników z Cielądza, którzy strzelili 4 bramki, tracąc tylko jedną.

Mecz Faworyci – Mistrzowie to hit I kolejki. W meczu zawodnicy nie pozostawili złudzeń Mistrzom pokonując ich 5 do 0.

MEGA MED – WIECHNOWICE 4:3 (2:1)
Bramki: Bednarek P., Bednarek R., Białek, samobójcza – Maciejewski 2, Dzierżek (k)

RED BULL POWER CIELĄDZ – ZJEDNOCZENI 5:1 (1:0)
Bramki: Głębocki 3, Bąk, Skoneczny D. – Trzciński M.

FAWORYCI – MISTRZOWIE 5:0 (1:0)
Bramki: Jeleń M. 2, Frączak, Socha K., Karwat A.

Źródło: Facebook Rzeczycka Liga Halowa