Spotkanie z Panią Genowefą Kosiacką – Bąk, autorką książki „Ze wspomnień Dziadka i Babci”.

0
2779

17 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Rzeczycy odbyło się spotkanie z Panią Genowefą Kosiacką – Bąk, autorką książki „Ze wspomnień Dziadka i Babci”. Pani Genowefa jest autorką niezliczonej ilości wierszy i jak się okazało również opowiadań, które w tej pozycji wydawniczej się znajdują.

Na spotkanie promocyjne przybyli oprócz rodziny autorki, jej znajomych i sympatyków poezji także lokalne władze, jak również przedstawicielka Muzeum w Rawie Mazowieckiej. Na promocji  książki pojawili się: Pani Iwona Łuszcz – Krawczyk – z-ca Wójta Gminy Rzeczyca, Pani Teresa Gruda – radna gminy Rzeczycy oraz Pani Marzena Grzyb – etnograf z Muzeum w Rawie Mazowieckiej.

Po przedstawieniu autorki głos zabrała Pani Iwona Łuszcz – Krawczyk Z-ca Wójta, która gratulowała Panie Genowefie wydania trzeciej pozycji podkreślając, że jest to pozycja najbliższa jej sercu i że jest mile zaskoczona, iż znalazły się w niej opowiadania dziadka, babci i samej Pani Genowefy.

Uczestnicy spotkania na miejscu mogli się zapoznać z treścią książki bohaterki dzisiejszego spotkania, ponieważ odbyły się publiczne czytania twórczości Pani Genowefy. Wiersze czytała sama autorka jak i również zaproszeni goście. W podziękowaniu autorka otrzymała bukiet kwiatów, a na zakończenie podpisywała książki swoim czytelnikom. Książka została wydana przy wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury w Rzeczycy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!