Szukasz pracy? mamy coś dla Ciebie.

0
1577

Pracownik produkcyjny (praca w branży spożywczej) – Bartoszówka- firma Jabex Sp. z o.o. Chcesz być częścią wyjątkowego zespołu firmy Jabex, który od prawie 30 lat specjalizuje się w produkcji szytych na miarę rozwiązań dla klientów z sektora: cukiernia, piekarnia, lodziarnia, dania gotowe, żywność niskokaloryczna i bez sacharozy? Do naszego kameralnego zakładu produkcyjnego w Bartoszówce (adres: Bartoszówka 3, gm. Rzeczyca, 97-220 Rzeczyca)

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Pracownik produkcyjny, operator maszyn. Co oferujemy?

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez zakład produkcyjny od pierwszego dnia (cały etat lub ¾ etatu)
• Możliwość pracy również na umowę zlecenie
• Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i dodatki do wynagrodzenia
• Przyjazną atmosferę w pracy każdego dnia dzięki współpracy z pozytywnymi ludźmi
• Szczegółowe szkolenie wprowadzające w pierwszych tygodniach
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz do Medicover Sport
• Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
• Pakiet świadczeń socjalnych

Zadania:

• Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnych i pakujących – zarówno zautomatyzowanych, jak i manualnych
• Pakowanie i etykietowanie wyrobów spożywczych
• Bieżąca kontrola parametrów produktu i technologii
• Zapobieganie występowaniu niezgodności w produktach Nasze wymagania
• Motywacja do pracy i pozytywne nastawienie na co dzień
• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych wymagana na etapie przyjęcia do pracy
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
• Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
• Samodzielność i odpowiedzialność
• Doświadczenie w pracy w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem Kontakt pod numerem: 531 250 346

Ogłoszenie sponsorowane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!