GRAD BRAMEK… ZWYCIĘSTWO Z DEDYKACJĄ ….

0
1841

Aż 52 bramki zobaczyli kibice, którzy przybyli do rzeczyckiej hali sportowej aby obejrzeć zmagania piłkarzy w 4 kolejce. Średnia prawie 9 bramek na mecz robi wrażenie.

W pierwszym meczu drużyna Mistrzów bez żadnego problemu pokonała Zjednoczonych 8:2, cały mecz przeważając i grając bardzo skutecznie. Jest to pierwszy komplet punktów Mistrzów, którzy chyba wracają na właściwe tory po słabych meczach w dwóch pierwszych kolejkach.

W kolejnym meczu stanęły naprzeciw siebie drużyny Faworytów oraz Red Bull Power Cielądz. Po pierwszej minucie spotkania drużyna z Cielądza miała już na swoim koncie 2 bramki. Niestety zawodnicy Faworytów nie potrafili się przeciwstawić Red Bull Power Cielądz, grając słabo a do tego nieskutecznie. Proste błędy kosztowały ich stratę kolejnych bramek i ostatecznie Red Bull zwyciężył 7 do 2. Dużym zaskoczeniem na pewno jest rozmiar porażki Faworytów, którzy w trzech kolejkach stracili 5 bramek a dziś w jednym meczu 7. Formą strzelecką w tym meczu błysnął Rafał Głębocki zdobywając 5 bramek.

Inowłódz nie dał żadnych szans drużynie Młodzików pokonując ich 7 do 2. Hattricka w tym meczu zaliczyli Bartłomiej Przybyłek oraz Mariusz Stańczyk.

Dużą niespodziankę sprawili piłkarze Generali Team pokonując Wichnowice 6:4. W końcówce meczu „odpuścili” jednak i pozwolili drużynie z Wiechnowic strzelić 3 bramki. Na więcej Wiechnowicom zabrakło czasu.

Struga Personal jak na lidera przystało nie dała żadnych szans Sadykierzowi. Choć początek meczu wskazywał na wyrównany pojedynek to z kolejnymi mijającymi minutami do głosu dochodzili piłkarze Strugi. Skutecznością wykazał się w tym meczu Piotr Żerek, który dopisuje sobie 4 bramki i z 14 trafieniami prowadzi w klasyfikacji strzelców.
Najładniejszą bramkę meczu zdobył po indywidualnej akcji Kamil Kubiak.

W hicie kolejki spotkały się drużyny Mega Med oraz Zawady, które w poprzednim sezonie Rzeczyckiej Ligi Halowej zajęły odpowiednio 2 i 3 miejsce. To że będzie to najciekawszy mecz 4 kolejki nikt nie miał wątpliwości, jednak nikt nie przypuszczał że takie emocje będą towarzyszyły wszystkim w tym meczu. Licznie zgromadzeni kibice byli świadkami emocjonującego meczu w którym nie zabrakło zwrotów akcji. Zawady już prowadziły 3:1 by na 30 sek przed końcem meczu remisować 3:3. Ostatnie 30 sek. drużyna z Zawada grała w przewadze dwóch zawodników i na 15 sek przed końcem zdobyła zwycięską bramkę. Wielkie brawa należą się zawodnikom obu drużyn za stworzenie fantastycznego widowiska, jak na razie najlepszego w tej edycji. Piłkarze Zawad zadedykowali to zwycięstwo „świeżo upieczonemu” tacie małej Marysi -Łukaszowi Raczyńskiemu.

WYNIKI IV KOLEJKI
MISTRZOWIE – ZJEDNOCZENI 8:2 (3:0)
Bramki: Doniza 2, Kącki 2, A. Anteczek, Burchart, Goleń, Kobacki – Nowacki, Włodarski

FAWORYCI – RED BULL POWER CIELĄDZ 2:7 (0:3)
D. Jeleń, Świderek – Głębocki 5, D. Skoneczny 2

MŁODZIKI – INOWŁÓDZ 2:7 (1:5)
Bramki: Rydz, Chudy – Przybyłek 3, Stańczyk 3, Przyborek

GENERALI TEAM – WIECHNOWICE 6:4 (4:0)
Świąder 3, Michał Kośka 2, Kacprzak – K. Frankowski 2, Woźniak 2

SADYKIERZ – STRUGA PERSONAL 0:7 (0:5)
Bramki: Żerek 4, Kubiak 2, Wojewódzki

MEGA MED – ZAWADY 3:4 (1:3)
Bramki: P. Bednarek, Białek, Sadowski – Raczyński 2, Binienda, P. Zawada
czerwona kartka: R. Jakubczak

Kolejne emocje za tydzień 21 grudnia od 17.45.

Źródło: Facebook Rzeczycka Liga Halowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!