Oferta pracy – Administrator produkcji

0
603

Administrator produkcji (praca w branży spożywczej) – Bartoszówka- firma Jabex Sp. z o.o.
Chcesz być częścią wyjątkowego zespołu firmy Jabex, który od prawie 30 lat specjalizuje się w produkcji szytych na miarę rozwiązań dla klientów z sektora: cukiernia, piekarnia, lodziarnia, dania gotowe, żywność niskokaloryczna i bez sacharozy? Do naszego kameralnego zakładu produkcyjnego w Bartoszówce (adres: Bartoszówka 3, gm.
Rzeczyca, 97-220 Bartoszówka) poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Administrator
produkcji.
Co oferujemy?
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w zakładzie produkcyjnym grupy Dawn Foods
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Przyjazną atmosferę w pracy każdego dnia dzięki współpracy z pozytywnymi ludźmi
• Szczegółowe szkolenie wprowadzające w pierwszych tygodniach
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz do Medicover Sport
• Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
• Pakiet świadczeń socjalnych
• Parking dla pracowników
• Program rekomendacji pracowników
• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zadania:
• Planowanie produkcji we współpracy z innymi działami
• Pilnowanie stanów magazynowych we współpracy z innymi działami
• Drukowanie etykiet na produkcję
• Kompletacja wyrobu do wysyłki
• Przygotowywanie dokumentów do wysyłki wyrobu gotowego
• Koordynacja załadunków
• Kontrola wydajności produkcyjnej, parametrów produktu i technologii
• Kontrola terminów ważności surowców oraz wyrobu gotowego
• Kontrola oraz kalibracja sprzętu pomiarowego
• Współpraca oraz komunikacja z firmami zewnętrznymi, dostawcami
• Obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej (także przesyłek kurierskich)
• Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i przepływ informacji w firmie
• Obsługa sprzętu biurowego oraz obsługa wózka widłowego gazowego
Nasze wymagania
• Motywacja do pracy i pozytywne nastawienie na co dzień
• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych wymagana na etapie przyjęcia
do pracy
• Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
• Samodzielność i odpowiedzialność
• Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
• Doświadczenie w pracy w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem
Kontakt pod numerem: 531 250 346

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!