Turniejem o Puchar Rzeczyckiej Ligi Piłki Nożnej Halowej zakończyliśmy sezon halowy 2017/2018 w Rzeczycy

0
2272

Turniejem o Puchar Rzeczyckiej Ligi Piłki Nożnej Halowej zakończyliśmy sezon halowy 2017/2018 w Rzeczycy. W sobotnie popołudnie w hali sportowej w Rzeczycy spotkało się 8 najlepszych drużyn III edycji Rzeczyckiej Ligi Piłki Nożnej Halowej aby walczyć o tzw. Puchar Ligi. Drużyny rozpoczęły zmagania w dwóch grupach. Wszystkie mecze były bardzo wyrównane a o awansie do dalszej fazy decydowały szczegóły. Z grupy A awans do półfinału zapewniły sobie drużyny Struga Personal oraz Red Bull Power Cielądz. W grupie B trzy drużyny zdobyły taką samą ilość punktów i o awansie do półfinału decydowały bramki. Najwięcej strzelili zawodnicy Mega Med, którzy zajęli pierwsze miejsce w grupie. Drugie miejsce przypadło ekipie Zawady. Mistrzowie pomimo tego, że nie przegrali meczu w grupie zajęli 3 miejsce.
W meczach półfinałowych górą byli zawodnicy Struga Personal pokonując Zawady 2:0 oraz ekipa Mega Med., która wysoko pokonała Red Bull Power Cielądz 6:1.
W meczu o miejsce 7 Faworyci pokonali Sadykierz 1:0. Mistrzowie w meczu o 5 miejsce zwyciężli z IKS Inowłódz 2:1. O zwycięstwie w meczu o miejsce 3 w którym zmierzyły się drużyny Zawady i Red Bull Power Cielądz decydowały rzuty karne (w meczu 1:1). Skuteczniejsi okazali się zawodnicy Zawad zwyciężając w karnych 3:2.
W finale Turnieju o Puchar Rzeczyckiej Ligi Piłki Nożnej Halowej zmierzyły się dwie najlepsze drużyny III edycji Rzeczyckiej Ligi Halowej 2017/2018 Struga Personal i Mega Med. Mecz był bardzo wyrównany a o zwycięstwie zadecydowała jedna bramka zdobyta przez Kamila Kubiaka w drugiej części spotkania. Tym sposobem drużyna Struga Personal oprócz mistrzostwa w III edycji zdobyła Puchar Ligi.

Wyniki spotkań:
GRUPA A
FAWORYCI – IKS INOWŁÓDZ 1:3
STRUGA PERSONAL – RED BULL POWER CIELĄDZ 1:1
FAWORYCI – RED BULL POWER CIELĄDZ 1:1
STRUGA PERSONAL – IKS INOWŁÓDZ 0:0
FAWORYCI – STRUGA PERSONAL 0:3
RED BULL POWER CIELĄDZ – IKS INOWŁÓDZ 2:0

GRUPA B
ZAWADY – SADYKIERZ 4:0
MEGA MED – MISTRZOWIE 2:2
ZAWADY – MISTRZOWIE 0:0
MEGA MED – SADYKIERZ 6:1
ZAWADY – MEGA MED 0:0
MISTRZOWIE – SADYKIERZ 1:0

Półfinały:
STRUGA PERSONAL – ZAWADY 2:0
MEGA MED. – RED BULL POWER CIELĄDZ 6:1
Mecz o 7 miejsce
SADYKIERZ – FAWORYCI 0:1
Mecz o 5 miejsce
MISTRZOWIE – IKS INOWŁÓDZ 2:1
Mecz o 3 miejsce
ZAWADY – RED BULL POWER CIELĄDZ 1:1 k. 3:2
FINAŁ
STRUGA PERSONAL – MEGA MED 1:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU O PUCHAR RZECZYCKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ
1. STRUGA PERSONAL
2. MEGA MED.
3. ZAWADY
4. RED BULL POWER CIELĄDZ
5. MISTRZOWIE
6. IKS INOWŁÓDZ
7. FAWORYCI
8. SADYKIERZ

Po meczu finałowym odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród. Wszystkie drużyny otrzymały puchar oraz pamiątkowy dyplom. Nagrody zawodnikom wręczył Przewodniczący Rady Gminy Rzeczyca Pan Leszek Kosiacki.
Przyznano także nagrody indywidualne:
Królem strzelców został Kamil Kubiak (Struga Personal)
Najlepszym zawodnikiem – Piotr Bednarek (Mega Med)
Najlepszym bramkarzem – Arkadiusz Mejer (Zawady)

Sezon Halowy 2017/2018 w Rzeczycy dobiegł końca. W rozegranych 84 spotkaniach (66 Liga i 18 Puchar) kibice obejrzeli 521 bramek. Poziom sportowy rozgrywek w Rzeczycy z roku na rok wzrasta i wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejny sezon 2018/2019.

Tekst: Facebook Rzeczycka Liga Halowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!