Gmina Rzeczyca na starej fotografii

0
2934

Poszukując nowych form działania, które jednocześnie mogłyby stanowić płaszczyznę kontaktu z mieszkańcami Gminny Ośrodek Kultury w Rzeczycy wychodzi z inicjatywą stworzenia folderu ze starymi fotografiami wykonanymi na terenie naszej gminy.

Album „Gmina Rzeczyca na starej fotografii” nie powstanie jednak bez udziału mieszkańców. Zachęcamy Państwa do udostępnienia zdjęć, które zostały wykonane przed laty z okazji różnych wydarzeń, które odbywały się na terenie gminy: państwowych, samorządowych, kulturalnych, sportowych, a także prywatnych. W ten sposób chcemy zgromadzić materiał zdjęciowy dokumentujący historię gminy.

Prosimy o dostarczanie starych fotografii do naszego ośrodka, gdzie zostaną one zeskanowane przez pracowników, a oryginały wrócą do właścicieli, bądź nadsyłanie zeskanowanych zdjęć sprzed lat wraz z opisem, kiedy zostały wykonane i z jakiej okazji na adres e-mail gokrzeczyca@o2.pl lub facebooka GOK.

Serdecznie prosimy o przekazywanie informacji swoim najbliższym. Im więcej osób dowie się o tej inicjatywie, tym ciekawsze materiały będziemy mogli potem zaprezentować.

Czas szybko ucieka. Jeśli nie uda się czegoś zatrzymać w kadrze aparatu lub kamery, ulega zatarciu. Przeszukajcie domowe zakątki, szafy, stare albumy…

Na Państwa archiwalne materiały czekamy do 15 czerwca!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!