Uwaga, uwaga Rzeczyckie Dożynki tuż, tuż!!!

0
1032

Wójt gminy Rzeczyca Marek Kaźmierczyk oraz Przewodniczący Rady Gminy Leszek Kosiacki wraz z Komitetem Organizacyjnym Gminnych Dożynek serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu tomaszowskiego i okolicznych gmin, rolników i pracujących na etacie, czcigodne panny i kawalerów, dzieci i młodzież oraz zasłużonych seniorów na Rzeczyckie Dożynki, które odbędą się 21 sierpnia.

Jak co roku uroczystość rozpocznie msza święta zaplanowana na godzinę 11:30 w kościele parafialnym w Rzeczycy. Starostami Dożynek będą: Andrzej Jura oraz Delfina Leszczyńska-Owczarek. Część obrzędowa wystartuje o godzinie 13:00 i będzie rozgrywać się na terenie GOK-u w Rzeczycy do godziny 15:00.

Przewidziane są też inne atrakcję( między 15:00-20:00) występy lokalnych kapel (twórców ludowych) i grup muzycznych, bloki animacji dla dzieci i młodzieży, a także coś dla miłośników twórczości kabaretowej, sportów siłowych (konkurs na „Rzeczyckiego Strongmana”). O oprawę muzyczną zadba profesjonalny, DJ. Zakończenie imprezy planowane jest o godzinie 2:00.

Jedną z muzycznych gwiazd wieczoru będzie zespół, „TEX”, czyli grupa słynna z takich przebojów jak m. in: „Afera”, „Biała” czy „Show”. Natomiast prawdziwa petarda, jaką szykują władze gminy to występ rumuńskiego piosenkarza pop- dance Mario Bischina. Znamy go z takich międzynarodowych hitów jak: „I.D. Lover”, Macarena” czy duetu z zespołem muzycznym Playboys.

Zatem będzie impreza, będzie się działo… Zapraszamy do Rzeczycy!!!

Katarzyna Kotela

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!