Wójt gminy Rzeczyca Marek Kaźmierczyk oraz Przewodniczący Rady Gminy Leszek Kosiacki wraz z Komitetem Organizacyjnym Gminnych Dożynek serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu tomaszowskiego i okolicznych gmin, rolników i pracujących na etacie, czcigodne panny i kawalerów, dzieci i młodzież oraz zasłużonych seniorów na Rzeczyckie Dożynki, które odbędą się 21 sierpnia.

Jak co roku uroczystość rozpocznie msza święta zaplanowana na godzinę 11:30 w kościele parafialnym w Rzeczycy. Starostami Dożynek będą: Andrzej Jura oraz Delfina Leszczyńska-Owczarek. Część obrzędowa wystartuje o godzinie 13:00 i będzie rozgrywać się na terenie GOK-u w Rzeczycy do godziny 15:00.

Przewidziane są też inne atrakcję( między 15:00-20:00) występy lokalnych kapel (twórców ludowych) i grup muzycznych, bloki animacji dla dzieci i młodzieży, a także coś dla miłośników twórczości kabaretowej, sportów siłowych (konkurs na „Rzeczyckiego Strongmana”). O oprawę muzyczną zadba profesjonalny, DJ. Zakończenie imprezy planowane jest o godzinie 2:00.

Jedną z muzycznych gwiazd wieczoru będzie zespół, „TEX”, czyli grupa słynna z takich przebojów jak m. in: „Afera”, „Biała” czy „Show”. Natomiast prawdziwa petarda, jaką szykują władze gminy to występ rumuńskiego piosenkarza pop- dance Mario Bischina. Znamy go z takich międzynarodowych hitów jak: „I.D. Lover”, Macarena” czy duetu z zespołem muzycznym Playboys.

Zatem będzie impreza, będzie się działo… Zapraszamy do Rzeczycy!!!

Katarzyna Kotela

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

dwa × dwa =